FUN PARK KOZIENICE
19 września 2025r. uczniowie klasy II a wybrali się na wycieczkę do Kozienic. Klasowy wyjazd integracyjny z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka to wspaniała okazja na dobrą zabawę. Była to niezapomniana przygoda! Aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu i sportowa rywalizacja, na długo pozostaną w naszych wspomnieniach.
K.Kosik









