Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Karczmiskach

FUN PARK KOZIENICE

Utworzono dnia 21.09.2025

19 września 2025r. uczniowie klasy II a wybrali się na wycieczkę do Kozienic. Klasowy wyjazd integracyjny z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka to wspaniała okazja na dobrą zabawę. Była to niezapomniana przygoda! Aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu i sportowa rywalizacja, na długo pozostaną w naszych wspomnieniach. 

K.Kosik

FOTORELACJA

Utworzono dnia 21.09.2025, 23:43