DZIEŃ JABŁKA
Utworzono dnia 02.10.2025
Smacznie i zdrowo uczniowie młodszych klas pożegnali lato, gdyż 29 września obchodzili Dzień Jabłka. Rozmawiali o zaletach jabłek, malowali, wycinali, tworzyli prace plastyczne. A przede wszystkim jedli jablka i częstowali innych.
Wychowawczynie kl. I - III
FOTORELACJA
Utworzono dnia 02.10.2025, 21:26









